آموزشگاه موسیقی دامور

فراز خسروی دانش مدرس پیانو ، سلفژ ، هارمونی ، آهنگسازی و ارکستراسیون

فراز خسروی دانش مدرس دانشگاه ، مؤسس و رهبر گروه آوازی دامور و عضو کانون آهنگسازان خانه موسیقی ایران در سال 1367 در خانواده ای هنرمند متولد شد.
پدرش بهرام خسروی دانش نوازنده ویولن و مؤلف تاریخ موسیقی ایران در گذر زمان سال ها در سمت های مختلف هنری از جمله مدیریت مرکز موسیقی صدا و سیما و همچنین ریاست هنرستان موسیقی پسران را بر عهده داشت. وی از سن 2 سالگی به نواختن تمبک و سنتور پرداخت و از محضر اساتیدی چون فرامرز پایور ، محمد اسماعیلی ، مجید حسابی ، بخشی بهره جست. در سن 15 سالگی وارد هنرستان موسیقی پسران شد و از محضر اساتیدی همچون دکتر آربی بابومیان و هویک باغومیان بهره جست و موفق به اخذ دیپلم نوازندگی پیانو شد.
او تحصیلات تکمیلی خود را در مقطع کاردانی و کارشناسی در دانشکده عالی موسیقی تهران گذراند. نوازندگی پیانو را نزد استاد امیر صراف و پس از آن نزد خانم پروفسور تامارا دولیدزه آموخت. فراز خسروی دانش آهنگسازی و ارکستراسیون را نزد اساتیدی همچون تقی ضرابی ، مسعود ابراهیمی ، آرمان نوروزی ، کامبیز روشن روان ، منتظری و هنرمند آموخت. وی در سال ۱۳۸۹ گروه آوازی دامور را تأسیس کرد و موفق به کسب مقام سوم در بیست و هفتمین جنشواره بین‌المللی موسیقی فجر شد. از آثار وی می‌توان به تنظیم و آهنگسازی در آلبوم موسیقی گروه سکوت هفت و آهنگسازی، تنظیم و رهبری در آلبوم گروه آوازی دامور اشاره کرد. فراز خسروی دانش در طول فعالیت هنری خود با هنرمندانی همچون میثم مروستی و مازیار فلاحی همکاری داشته‌ است. وی بارها به دعوت صدا و سیمای جمهوری اسلامی به اجرای برنامه همراه با گروه آوازی دامور پرداخته‌ است.
از دیگر آثار بین‌المللی وی می‌توان به آهنگسازی موسیقی متن انیمیشن شیپرزاشاره کرد.
جوایز و افتخارات: کسب مقام سوم بیست و هفتمین جشنواره بین‌المللی موسیقی فجر برنده تندیس برترین آلبوم دوسالانه خانه موسیقی ایران سال 1396 نامزد جایزه باربد جشنواره بین‌المللی موسیقی فجر نوازنده برگزیده جشنواره هنرستان‌های موسیقی کشور سال ۱۳۸۴

غزل اکلیلی مدرس ویولن

متولد 1368
فارغ التحصیل از هنرستان موسیقی دختران
عضو خانه موسیقی ایران
دارای کارت صلاحیت تدریس از وزارت فرهنگ و ارشاد
فارغ التحصیل از دانشکده هنر در مقطع کارشناسی
گذراندن مستر کلاس در اتریش زیر نظر خادم میثاق
وی نوازندگی ویلون را نزد خانم ها: آلینا عسگری،مرجان قنبری مهر آقایان:کریمی و گرایلی آموخت.
غزل اکلیلی هم اکنون مدرس ویولن در آموزشگاه های ودا ،راد و دامور می باشد.
نوازنده ارکستر انجمن فرهنگی اتریش (OKF) | عضو گروه کر صدا و سیما از سال ۹۱ | خواننده سوپرانو در گروه آوازی دامور از سال ۸۹
خواننده سوپرانو در کر تالار وحدت| کنسرت های مختلف با ارکستر سمفونیک تهران ، گروه آوازی دامور ، کر سازمان صدا و سیما ، ارکستر انجمن فرهنگی اتریش و ... در سالن های رودکی،وحدت،برج میلاد،سالن آزادی،اریکه ایرانیان،منظومه خرد و سفارت اتریش از جمله فعالیت های وی می باشد.

عطا حکاک مدرس پیانو

عطا حکاک متولد ۱۱ شهریور ۱۳۶۸ تهران شروع فراگیری موسیقی در سن ۱۰ سالگی با فراگیری ساز تار
شروع فراگیری ساز پیانو در سن ۱۳ سالگی نزد استاد فرید شمس
فارق التحصیل از هنرستان موسیقی سوره رشته نوازندگی ساز تار با بهره گیری از استادان: عطا جنگوک و حسین مهرانی
فارق التحصیل رشته نوازندگی ساز پیانو در مقطع کاردانی و کارشناسی از هنرستان عالی با بهره گیری از محضر پروفسور تامارا دولیدزه
فارق التحصیل رشته نوازندگی ساز پیانو در مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه تهران و بهره گیری از محضر اساتید: رافائل میناسکانیان و سودا جعفرآوا
سوابق:
تدریس پیانو در آموزشگاه موسیقی راد ، تدریس پیانو در آموزشگاه موسیقی ودا ، تدریس پیانو در آموزشگاه موسیقی رود ، تدریس پیانو و سلفژ در آموزشگاه موسیقی دامور سایر فعالیتها: تاسیس و عضویت در گروه آوازی دامور از سال ۸۹ تا کنون،کنسرتهای متعدد از سال ۱۳۹۰ با گروه آوازی دامور در شهرهای مختلف ایران،تولید موسیقی متن انیمیشن، سریال و برنامه های تلوزیونی با گروه آوازی دامور،تولید و انتشار آلبوم گروه آوازی دامور در سبک آکاپلا، برگزاری رسیتال پیانو در سالن شهید آوینی دانشگاه تهران در سالهای ۱۳۹۱ تا ۱۳۹۳، نوازندگی پیانو در رسیتال فلوت در سال ۱۳۹۲ در تالار شهید آوینی دانشگاه تهران، برگزاری رسیتال پیانو در فرهنگسرای ارسباران در سال ۱۳۸۶، برگزاری رسیتال پیانو در فرهنگسرای نیاوران در سال ۱۳۸۵، تکنوازی تار در فرهنگسرای نیاوران در سال ۱۳۸۵

آفرین آگاه مدرس سنتور

کارشناس ارشد موسیقی
وی از دوره راهنمایی وارد هنرستان موسیقی دختران شد و در سال 1385 در مقطع دیپلم فارغ التحصیل شد. پس از آن جهت گذارندن دوره کارشناسی وارد دانشگاه هنر شد و در سال 90 در رشته نوازندگی ساز سنتور فارغ التحصیل شد. آفرین آگاه دوره تکمیلی خود را در مقطع کارشناسی ارشد در دانشکده هنر به اتمام رساند. وی سنتور را نزد اساتیدی همچون حمید فرتاش ، سوسن اصلانی ، سعید ثابت ، سورنا صفاتی و استاد کورش متین آموخت. همکاری با ارکستر هنرآوران به رهبری استاد کورش متین ، همکاری با گروه نیستان از دیگر فعالیت های وی می باشد. آفرین آگاه هم اکنون مشغول تدریس در آموزشگاه های معتبر تهران از جمله: فکور ، خسروشیرین ، یوسفی و دامور می باشد

ساسان سلاسلی مدرس دف و تمبک

متولد 1350 همدان
مدرس تنبک و دف
شروع فعالیت هنری در زمینه موسیقی و بر خورداری از تعالیم برادران بزرگتر از سال 1364
بهره مندی از کلاسهای اساتید:
جهانگیر ملک 1372 تا 1374
ارژنگ کامکار1374تا 1380
بیژن کامکار1379 تا 1381
بهمن رجبی 1381 تا 1388
تدریس تنبک از سال 1369
تدریس دف از سال 1372
همکاری با مرکز موسیقی رادیو همدان از سال 1374 تا 1379
تهیه، تنظیم و ضبط قطعاتی برای سازهای کوبه ای در رادیو
برگزاری اولین کنسرت گروه نوازی و همنوازی دف در همدان
آموزش ریتم به کودکان به کمک شعر از سال 1382
برگزاری دوره های گروهی کارگاه ریتم در آموزشگاه های آوای مهر. ارغوان، الهام و ...
تدریس در آموزشگاه های تهران از سال 1378: خوارزمی، آوای مهر،  چکاوک،  سرای هنر، الهام، نواک، دامور و ....
دریافت مجوز تاسیس آموزشگاه آزاد موسیقی در سال 1382
 همکاری در تاسیس اولین آموزشگاه تخصصی سازهای کوبه ای در ایران
همکاری درتاسیس آموزشگاه سازهای کوبه ای آبیدر با حضور ارژنگ کامکار، عرفان به امید حق و درشن آنند اجرای کنسرتهای متعدد موسیقی در داخل و خارج از کشور از جمله:
اجرای کنسرت با گروه مستان در مجموعه فرهنگی آزادی 1377
اجرای برنامه موسیقی در کاخ سفارت ایران در ژاپن (گروه همدل) 1378
اجرای کنسرت موسیقی در تالار رودکی و فرهنگسرای بهمن (گروه عطار به سرپرستی مصطفی پیوست): 1379
اجرای کنسرت موسیقی در سالن سیمرغ نیشابور با گروه آوای دل به سرپرستی جواد بطحایی:1381
اجرای کنسرت با گروه هو مهر در فرهنگسرای شفق 1382
اجرای سه نوازی با بهداد بابایی و کورش بابایی در بزرگداشت زنده یاد پرویز مشکاتیان 1388
اجرای برنامه در بزرگداشت بیژن کامکار در سالن ارسباران 1388
تور کنسرت در کشورهای اسکاندیناوی(سوئد، فنلاند و دانمارک) با گروه سرایان1389
تاسیس و مدیریت آموزشگاه موسیقی ارغوان (تهران) از سال 1387

شهریار خسروی دانش مدرس گیتار پاپ ، فلامنکو و کلاسیک

دارنده کارت مربیگری تدریس گیتار سبک (فلامنکو و کلاسیک )از سال١٣٨٧ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تهران
سال 1377 شروع به فراگیری آکادمیک گیتار کلاسیک نمود و به صورت موازی به یادگیری تئوری موسیقی، سلفژ و هارمونی نیز پرداخت و از سال1380 با موسیقی فلامنکو آشنا شد و به فراگیری این سبک و دستگاه های موسیقی سنتی اسپانیا (فلامنکو) پرداخت.
وی از سال 1381 مشغول به تدریس گیتار کلاسیک ، فلامنکو و پاپ در آموزشگاه های معتبر درجه 1 گردید. که از آن جمله می توان به آموزشگاه های موسیقی : بسته نگار – سپاهان سینا – هنر سرای خورشید – حوزه هنري-خانه فرهنگ و هنره انديشه-شباهنگ و غیره... اشاره کرد. از فعالیت های هنری ایشان می توان به : دریافت لوح افتخار اولین جشنواره گیتار نوازی و سبک شناسی کشوری در قسمت موسیقی فلامنکو در سال 1383 و دریافت لوح تقدیر جشنواره حوزه هنری اصفهان در سبک فلامنکو سال 1384 و اجراهای تکنوازی و دوئت گیتار فلامنکو در حوزه هنری و سینما سپاهان اصفهان اشاره کرد .
قسمتی از فعالیتهای هنری و کنسرت های جدی ایشان عبارت است از:آهنگسازي و نوازندگي گيتار در آلبوم گروه سكوت٧ كه مهر ماه ١٣٩٥ در ماركت موسيقي منتشر گرديد.
سرپرستی ، آهنگسازی و تنظیم موسیقی پاپ و نوازندگی گیتار برای (گروه موسیقی سکوت ) واجرای کنسرت این گروه در سال 1382 در سالن هلال احمر اصفهان. اجرای تکنوازی و گروه نوازی کنسرت بزرگ موسیقی فلامنکو : 8 و9 آبان 1387 در هتل آسمان شهر اجرای تکنوازی و گروه نوازی کنسرت موسیقی فلامنکو : سال 1388 تالار بزرگ دانشگاه صنعتی اصفهان. اجرای تکنوازی و گروه نوازی کنسرت (موسیقی فلامنکو ) : 7 و8 و 9 اردیبهشت ماه سال 1388 هنر سرای خورشید اجرای تکنوازی و گروه نوازی کنسرت بزرگ (موسیقی فلامنکو و آمریکای لاتین ) : 7 و 8 و9 آبان 1389 سالن هلال احمر
آهنگسازی و اجرای کنسرت موسیقی پاپ ( گروه سکوت 7 ) 11 و12و13 اسفند 1389 سالن هلال احمر
سرپرستی و آهنگسازی و نوازندگی گیتار در کنسرت بزرگ موسیقی پاپ (گروه موسیقی سکوت7 ) 10 و 11 شهریورماه 1390 تالار بزرگ رودکی ملکشهر اصفهان و كنسرت سال٩١ باز هم تالار رودكي ٩٢ در فرشچيان اصفهان و ١٣٩٣ سالن بزرگ كوثر و همچنين برگزاري بيش از ده كنسرت آموزشي طي سال هاي گذشته براي هنرجويانشان در سالن هاي مختلف .
همچنین DVD تصویری آموزشی گیتار فلامنکو ایشان که در سال 1388 از طرف شرکت گسترش دنیای نرم افزار تهیه و تولید شد و به صورت خرید از فروشگاه های اینترنتی و مراکز فروش نرم افزارهای آموزش موسیقی در کل کشور در دسترس علاقه مندان می باشد.

پرویز داودی مدرس تار و سه تار

کارشناسی ارشد آهنگسازی از دانشکده ی هنرهای زیبای دانشگاه تهران - کارشناسی نوازندگی از دانشگاه هنر تهران
سرپرست آنسامبل الکنویز
حضور در دومین و چهارمین فستیوال موسیقی معاصر تهران اجرا در تالار حافظ
آلبوم هفت ثانیه به بم پور (در دست انتشار)
همکاری باJeanne-Marie Conquer نوازنده ویولن
همکاری با Frederic Baldassar نوازنده چلو
آنسابمل آلترنانس و اجرا در فرانسه
همکاری با کر فلوت تهران و اجرا در تالار رودکی
ارائه‌ی پایان نامه ی دوره ی کارشناسی با عنوان «بازگشت» (اجرای آواز دشتی استاد احمد عبادی) در سال 1391 .
پـرویـز داودی متـولد 1368 موسیقی را با ورود به هنرستان موسیقی سوره در سال 1382 آغاز کرد. ساز سه تار را نزد زنده یاد عطا جنگوک فرا گرفت .سلفژ ایرانی را پس از آشنایی با حسین مهرانی آموخت و ردیف موسیقی ایرانی را نیز با وی ادامه داد.

علیرضا عارف مهر مدرس گیتار

عضو هیات موسس خانه موسیقی
دارای بیش از ۲۰ سال سابقه تدریس
همکاری با ارکسترهای مختلف بعنوان سولیست و تنظیم کننده
برنده تندیس نخستین جشنواره تخصصی ساز گیتار سال ۱۳۸۲
داور دو دوره مسابقات استعدادیابی موسیقی
انتشار آلبوم تخصصی گیتار فرتلس و فلامنکو
نویسنده کتاب ساز و بازی
مترجم نخستین کتاب میکروتنال جهان
مترجم کتاب از نواختن گیتار لذت ببرید ۲
انتشار آلبوم بی پرده
فراگیری گیتار کلاسیک نزد میرخانی ، نانیانی و نیما رنجبر
فراگیری گیتار فلامنکو نزد عبدالرضا جعفری ، بابک امینی ، سهراب فلک انگیز
شرکت در مسترکلاس نزد خوان مارتین ،میگوئل ریورا و پاکو پنیا
فراگیری مباحث موسیقی نزد امیر اسلامی ، حامد مهاجر ، محسن الهامیان و حمید دیباز

شهرزاد شاهزاده صفوی مدرس گیتار

تحصیلکرده نوازندگی گیتار کلاسیک ، یادگیری گیتار را نزد اساتیدی چون استاد افشین جلیلی ضیائیان ، اشکان عقبایی ، کیوان میرهادی زاده و نوید زمردی فرا گرفت.
دوره های سلفژ را نزد اساتیدی چون استاد راموند سماعی کیا ، دایانا لوچیا آداما و شهرام فقیهی گذراند.
همچنین وی دوره های هارمونی و فرم موسیقی را نزد اساتیدی چون استاد مرتضی شیرکوهی ، علی توکلی و احمد مقدسی زاده آموخت.
دیگر سوابق هنری خانم شهرزاد شاهزاده صفوی:
+شرکت در مستر کلاس های اساتیدی چون دکتر مهرداد پاکباز ، دکتر افشین ترابی و..
+کسب گواهی بین المللی مهارت حرفه ای در رشته ی نوازندگی گیتار کلاسیک
+همکاری با ارکستر بانوان سور آناهید به رهبری استاد مصطفی مومنیان به عنوان نوازنده ی گیتار کلاسیک
+بازنویسی نت های کتاب گیتار باروک به ترجمه ی حامد آهنگری و چاپ نشر نای و نی
+همکاری با آموزشگاه های آوا و کوک به عنوان مدرس گیتار کلاسیک

امین سیفیان مدرس آواز و صداسازی

موسیقی را با ساز سه تار و ردیف های آوازی شروع کرد، سپس در سال 1372 وارد دانشگاه هنر شد و در رشته موسیقی تا مقطع لیسانس ادامه داد،
در طول تحصیل از اساتیدی چون ، شریف لطفی (مبانی موسیقی و سلفژ) ، هوشنگ کامکار(آشنائی با ریتم و شناخت موسیقی غرب و استاد راهنما) ، مهربانو توفیق(ردیف سازی سه تار) زنده یاد پورتراب (هارمونی)، احمد پژمان (هارمونی) کامبیز روشن روان (موسیقی فیلم)،زنده یاد محمدتقی بینش (تاریخ موسیقی) ،فرهاد فخرالدینی (هارمونی) بهره مند شد. در دوران دانشجوئی به عنوان خواننده ی تنور وارد کر ارکستر سمفونیک تهران شد و از زنده یاد گرگین موسسیان که درآن زمان رهبر کر ارکستر بود در زمینه ی عناصر زیبائی شناسی در آواز بسیار آموخت. حضور امین سیفیان در کر ارکستر سمفونیک 18 سال به طول انجامید، در طول این سالها ، کر هم به تنهائی و هم به همراه ارکسترسمفونیک قطعات کرال و ارکسترال زیادی ازآهنگسازان بزرگ و مطرح تمام دوره های موسیقی اجرا کرد، که در این کنسرتها رهبرهای متعددی برای رهبری ارکسترسنفونیک به عنوان رهبرمیهمان حضورپیدا میکردند، زنده یاد فریدون ناصری (رهبرثابت ارکسترسنفونیک آنزمان)،ایرج صهبائی،منوچهرصهبائی،شهردادروحانی،لوریس چکناواریان،ادومیچیچ،علی رهبری،فرهادفخرالدینی(رهبرارکسترملی آنزمان)که راهنمائی ونقطه نظرات ایشان برای امین سیفیان بسیارآموزنده بودوتجربه به همراه داشت،.

طاهره کاروانی مدرس موسیقی کودک

خواننده ي آواز كلاسيك
فعاليت ها : گروه كر اركستر سمفونيك صدا و سيما ، اجرا در سفارتخانه ها
نوازنده ويلن ايراني با استاد محمد رضا اتابكي . فعاليتهاي موسيقي كودك
دانش آموخته ي دوره هاي مربيگري خانم سودابه سالم
داراي مدرك مربيگري مدرسه ي خرد از گروه دانش آموخته گان دانشكده ي اُرف سالزبورگ
فعاليت در مدرسه راه رشد به عنوان مدرس موسيقي كودك
مدرس مدرسه غير دولتي ندا
مدرس موسسه ي كودكان خلاق
تدريس در آموزشگاه موسيقي نيان
تدريس در اموزشگاه موسيقي آواي برتر
تدريس در آموزشگاه موسيقي آبنوس
تدريس در آموزشگاه موسيقي دامور
تدريس در آموزشگاه موسيقي بهامين پور

مرجان علی مدرس موسیقی کودک

شروع فعالیت هنری از سال 1380 با نوازندگی سنتور نزد استاد حسین حدادیان و علی اکبر فروزش و کسب جوایز جشنواره های شهرستانی در چند سال متوالی
دوره های تئوري و مبانی موسیقی و سلفژ و صداسازی نزد استاد سیاوش روشن
دوره ی آواز کلاسیک نزد استاد شیوا سروش و هاسمیک کاراپتیان
مربی مجموعه ی میوزماسل در رفع آسیب های نوازندگی( پژوهشگر در زمینه ی رفع آسیبهای احتمالی نوازندگی در کودکان)
دوره ی پیانو نزد استاد رضا طاهری
عضو گروه کر ارکستر موسیقی کودک استاد نظر
عضو گروه کر آیو و گروه کر شرق
دوره ی مربیگری ارف نزد استادئمیترا اکبرپور سبک استاد سودابه سالم و استاد نظر
دوره ی مربیگری ارف نزد استاد مسعود نظر و کسب مدرک
دوره ی مربیگری و کارگاههای بازی و موسیقی مادر و کودک نزد خانم شیدا طارمی و کسب مدرک تحت نظارت موسسه مامیران
دوره ی مربیگری و کارگاه بازی و موسیقی مادر و کودک نزد گروه موکو و کسب مدرک تحت نظارت موسسه فرهنگی سارنگ
دوره ی مربیگری و کارگاه ریتم و تنبک نوازی کودکان زیرنظر استاد شایان ابوالحسنی و کسب مدرک تحت نظر موسسه لنا
کارگاه مربیگری آواز و ریتم در کودکان نزد غزال بغدادی
کسب مدرک مربیگری آواز نزد هاسمیک کاراپتیان
۱۱ سال سابقه ی تدریس ارف و موسیقی کودک

احمد قاسمی مدرس گیتار

آغاز فراگیری نوازندگی نزد امیر ضیائیان از سال 1389 و ادامه با افشین ضیائیان ، آیلین ارجمند و مهراد پاکباز.
فارغ التحصیل دانشگاه هنر در مقطع کارشناسی و گرایش نوازدگی گیتار کلاسیک (با نمره کامل پایان نامه)
برگزاری کنسرت در دانشگاه هنر و سالن سیروس صابر کرج
شرکت در کلاس های پداگوژی و روش تدریس مهرداد پاکباز.
حضور در مستر کلاس های نوازندگی مختلف زیرنظر ساتید معتبرایرانی و بین المللی : لیلی افشار، افشین ترابی ، Bor zoljan و ...
کسب رتبه نخست در ششمین دوره فستیوال بین المللی موسیقی کارون (سال 1400)
کسب رتبه دوم در پانزدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان در بخش نوازندگی گیتار کلاسیک.

شیوا افراز مدرس گیتار

شیوار افراز دارای مدرک کارشناسی موسیقی از دانشگاه هنر تهران در سن 14 سالگی فراگیری گیتار کلاسیک را آغاز نمود و از محضر اساتیدی همچون فرزین طهرانیان ، مصطفی آخوندی ، امیر هوشنگی ، پدرام فلسفی و آیلین ارجمند استفاده کرد. وی همچنین دوره های سلفژ و تئوری را نزد آرش تیموریان سپری نمود. وی بمدت 2 سال عضو ارکستر گیتار دانشگاه تهران به رهبری پدرام فلسفی بوده است که اجراهای متعددی در سالن های مختلف تالار رودکی و تالار فارابی و ... داشته اند. وی در کنار فعالیت های هنری مشغول تدریس در آموزشگاه های معتبر تهران می باشد. از جمله فعالیت های هنری وی: چندین اجرا در آمفی تئاتر مرکزی دانشگاه صنعتی شریف ، رسیتال در آمفی تئاتر دانشگاه هنر ، عضویت در گروه موسیقی دامینانت ، عضویت در گروه موسیقی پرسونا ، شرکت در مستر کلاس داوید فیکو و سانل ردزیک (استاد کنسرواتوار ریچارد واگنر اتریش) و کنسرت در تالار رودکی

محمود رحمانی مدرس گیتار و آواز

محمود رحمانی موسیقی را از سن ۱۲ سالگی با یادگیری ساز گیتار در سبک فلامنکو و پاپ نزد اساتیدی چون مهیار پیرانی ، مهدی محققی ، حمید فلاحی آغاز نمود و در گروه هایی همچون اکسنت ، فورته ، پرواز و ... با اجرای ساز گیتار بر روی صحنه حاضر شد. وی از سن ۱۶ سالگی به یادگیری آواز کلاسیک و پاپ نزد اساتیدی چون منوچهر هادی ، آزاده رضایی ، حمید خسرو شاهی ، لورییس هوییان ، علی آزاد پرداخت و در گروه های همچون گروه کر فرهنگسرای بهمن ، گروه کر شهر تهران ، گروه همنوازی و آواز استاد ساکت و ... به عنوان خواننده تنور فعالیت نمود و هم اکنون در گروه آوازی دامور به رهبری فراز خسروی دانش به عنوان خوانده تنور مشغول به فعالیت می باشد.

رضا فدوی نیا مدرس ویولن

رضا فدوي نیا از سن 4 سالگی شروع به یادگیري ساز تنبک کرده و پس از 8 سال در سن 12 سالگی ( 1380 ) وارد مدرسه ي موسیقی در مقطع راهنمایی شد.
وي ساز ویلن را به عنوان ساز تخصصی انتخاب کرده و پس از پایان مقطع راهنمایی در سال 1383 به مقطع هنرستان رفت و همزمان در ارکستر ملی شروع به کار کرد.
در سال 1385 موفق به کسب مقام اول و در سال 1386 مقام دوم جشنواره موسیقی هنرستانهاي کشور شد.
در سال 1386 دیپلم خود را از هنرستان موسیقی اصفهان دریافت نمود.
در سال 1387 وارد دانشگاه علمی کاربردي تهران واحد 11 شده و از محضر اساتیدي همچون : پدرام فریوسفی ، پانیذ فریوسفی ، بردیا کیارس ، مازیار ظهیرالدینی ، فرناز خاکپور و پویا خوش آهنگ استفاده کرد. درسال 1387 شروع به فعالیت در ارکستر شهرداري تهران و ارکستر سفارت اتریش کرد. از سال 1389 با ارکستر ملی تهران و ارکستر سمفونیک تهران همکاري داشته. همچنین وی تحصیلات تکمیلی خود را در مقطع کارشناسی در دانشکده عالی موسیقی گذراند.
دارای سابقه تدریس در آموزشگاه هایی همچون : آکادمی فارابی ، سماع ، سپاهان سینا ، اوج ، آوا ، عارف ، پارت ، هنرستان موسیقی اصفهان در مقطع راهنمایی و هنرستان. از سال 1391 تا 1395 کنسرت مایستر ارکستر ملی اصفهان بوده.
وي همچنین با خوانندگانی همچون : سالار عقیلی ، علیرضا قربانی ، محمد معتمدي ، رضا یزدانی ، مانی رهنما ، خشایار اعتمادي، احسان خواجه امیري و رضا صادقی همکاري داشته است

فرهاد رجبی راد مدرس تار و سه تار

کارشناس ارشد موسیقی ایرانی از دانشگاه هنر تهران
وی تار و سه تار و دروس موسیقی را نزد اساتیدی همچون مسعود ابراهیمی ، مسعود شعاری ، هوشنگ ظریف ، شریف لطفی و داریوش پیرنیاکان آموخت.کسب مقام اول در رشته نوازندگی سه تار در جشنواره جوان جهاد دانشگاهی مشهد به داوری حسین دهلوی ، کسب مقام اول در رشته گروه نوازی در جشنواره موسیقی جوان به داوری کامبیز روشن روان ، تشکیل گروه موسیقی هنر دانشگاه هنر تهران و اجراهای مختلف در شهرهای متعدد و عضو درجه یک نوازندگان خانه موسیقی ایران ، از جمله سوابق و فعالیت های هنری وی می باشد.
از دیگر فعالیت های وی میتوان به همکاری در آلبوم ستایش غزل به آهنگسازی پویان بیگلر و آلبوم خیام خوانی به آهنگسازی پیمان سلطانی اشاره کرد. از سوابق آموزشی وی میتوان به تدریس در آموزشگاه های آزاد موسیقی ، کنسرواتوار تهران ، دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر ، مؤسسه عالی فردوس ، مدیر گروه موسسه آموزش عالی حکیم نظامی قوچان ، دانشگاه علمی کاربردی واحد 11 ، دانشگاه علمی کاربردی واحد 4 و هنرستان عالی موسیقی اشاره کرد.

هامون هاشمی مدرس صداسازی و آواز پاپ ، کلاسیک

عضو کر ارکستر سمفونیک تهران (از 1389) ، ارکستر سمفونیک صدا و سیما، ارکستر ملی ایران، کر سمفونیک تبریز (80تا84) و ...
سولیست (تکخوان) تنور در کر تشریفات ملی، ارکستر نوای صلح، گروه خوانندگان آواسا و ...
رهبر گروه آوازی کُرالیس و کُر سربازان
نمونه ای از اجراها: تکخوان در نمایش راه مهر، راز سپهر به آهنگسازی بهزاد عبدی، تکخوان سرود برجام در مقابل رئیس جمهور ، اجراهای زنده با ارکسترهای پاپ، اجرای آریاهای اپراهای ایتالیایی در رسیتال‌های آواز کلاسیک، حضور در اجراهایی با رهبران و آهنگسازانی چون علی رهبری، شهرداد روحانی ، اِرُول اِردینچ ، نادر مرتضی پور، نصیر حیدریان، آرش امینی رازمیک اوحانیان ، بردیا کیارس، مجید انتظامی ، لوریس هویان، محمد میرزمانی، کیوان ساکت، حسام‌الدین سراج و ...
نمونه آثار ضبط شده: تیتراژ برنامه های تلویزیونی دوطرفه و ساعت شنی، تک آهنگ های سنگ خارا، حلقه و ... / همخوان کُر در آثار بسیاری مانند آلبوم ایران جوان (وطنم) شهرام ناظری، ناصر چشم‌آذر، امیرآهنگ ، تولیدات صدا و سیما و ...
دارای کارت صلاحیت تدریس آواز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و عضو کانون خوانندگان کلاسیک خانه موسیقی

مهدی محققی مدرس گیتار فلامنکو و پاپ

مهدی محققی دکترای تئوری و تدریس موسیقی از دانشگاه UTAS استرالیا ، دارای نشان درجه دو هنری از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، مولف چندین مجموعه آموزشی چاپ شده در اسپانیا و ایران.
اجرای کنسرتهای مختلف در ژانرهای فلامنکو ، لاتین و پاپ در ایران و استرالیا و …
مدرس گیتار فلامنکو ، آمریکای لاتین و پاپ.
صاحب امتیاز برترین مجموعه آموزشی سال 2010 در سراسر دنیا
مؤلف کتاب های: Solea - Buleria - Tangos - Solea por Buleria - Alegria - آلبوم guitarra Blanca
توسط شرکت RGB اسپانیا مجموعه ۵ folklore pieces for solo guitar امتیاز برترین کتب سال ۲۰۱۰ فلامنکو در دنیا را به خود اختصاص داد. از جمله تجربیات ایشان تدریس در دانشگاه UTAS استرالیا به عنوان تیوتر گیتار. تدریس در رشته های گیتار فلامنکو-. مبانی نظری موسیقی غربی- آکورد شناسی و هارمونی گیتار فلامنکو و معاصر در سال ۱۳۸۴ در جشنواره سراسری گیتار نوازان اصفهان شرکت کرد و موفق به کسب مقام دوم در سبک فلامنکو گشت. سپس در سال ۱۳۸۴ اولین اجرای فلامنکوی خود را به همراه دوستانش ابتدا در اصفهان و سپس در فرهنگسرای نیاوران تهران برگزار کرد. بعد از این دو اجرا به ضبط آلبوم به‌ همراه حسن نجف ، خواننده فلامنکو مبادرت ورزید و این آلبوم که اولین آلبوم با همراهی آواز در تاریخ موسیقی فلامنکوی ایران است با نام گیتار سپید، هم اکنون با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در بازار موسیقی موجود است. در سال ۱۳۸۵ در اولین دوره مسابقات فلامنکو که با همکاری سفارت اسپانیا در ایران، در شهر تهران برگزار شد مقام دوم را کسب کرد. از دیگر تجربیات او می‌توان از اجرای موسیقی فلامنکو بدون کلام در سال ۱۳۸۵ و اجرای موسیقی فلامنکو به همراهی آواز در سال ۱۳۸۶ در فرهنگسرای هنر (ارسباران) نام برد.