کلیپ بوی عیدی از گروه آوازی دامور منتشر شد.

کلیپ بوی عیدی به مناسبت نوروز 1398 از گروه آوازی دامور منتشر شد.
این قطعه که قبلا توسط فرهاد مهراد با ترانه شهریار قنبری و ملودی اسفندیار منفردزاده خوانده شده بود ، این بار بصورت آکاپلا (بدون همراهی ساز) توسط گروه آوازی دامور اجرا شد.

فراز خسروی دانش رهبر گروه آوازی دامور در رابطه با این کلیپ گفت: وقتی در حال انتخاب قطعه ای بمناسبت نوروز ۹۸ بودم ، تنها قطعه‌ای که میتونست با شرایط حال جامعه سازگار باشه قطعه کودکانه یا همون بوی عیدی مرحوم فرهاد بود.
ما با اجرای این قطعه دوست داشتیم صدای اعتراض مردمی باشیم که متحمل شرایط سخت اقتصادی و تحریم ها هستند.
امیدواریم بزودی حال و هوای خوش نوروز به جامعه بازگرده و دوباره مردم رو خوشحال ببینیم.

مینا جعفری خواننده گروه آوازی دامور در همین رابطه گفت: همیشه از بچگی عاشق این آهنگ بودم و هر سال نوروز نا خودآگاه به یاد فرهادِ همیشه زنده و صدای گرمش زمزمه اش میکردم و نصیب شد که به لطف فراز و تنظیم زیباش و همت بچه ها یاد فرهاد زنده شد.

عطا حکاک خواننده باس گروه آوازی دامور: قطعه بوی عیدی کار متفاوت و خاصی بود و تنظیم متفاوتی هم داشت. در ابتدا قصد داشتیم برای نوروز قطعه جدیدی رو به هموطنان عزیزمون تقدیم کنیم که فراز عزیز ، رهبر گروه دامور ، پیشنهاد این قطعه رو داد و همه بچه ها به اتفاق با این قطعه موافق بودند.
به نظر من این قطعه با توجه به حال و هوای این روز ها مناسب ترین انتخاب ممکن بود. چرا که متن ترانه و خاطراتی که همه ما با این قطعه داریم باعث شده که جایگاه ویژه ای در بین فارسی زبانان سراسر دنیا داشته باشه.

برای دیدن کلیپ روی لینک زیر کلیک کنید:

بوی عیدی – گروه آوازی دامور

مرتبط

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *